Exkluzívne svadobné knihy

Exkluzívne fotoknihy

Ak túžite po výmimočnom a netradičnom spracovaní Vašich fotografii tak potom Vás určite osloví naša ponuka exkluzívnych fotokníh.

Vnútorné strany fotoknihy tvoria fotografie vyhotovené klasickým chemickým procesom RA-4 na profesionálny fotopapier Kodak Endura Supra pričom povrch môže byť lesklý, matný, silk-hodváb alebo metalic. Tento profesionálny fotopapier zaručuje tú najvyššiu vizuálnu kvalitu so životnosťou 150 rokov. Vnútorné strany fotoknihy majú špeciálnu UV ochranu, ktorá pomáha zachovať žiarivé farby a zabraňuje zlepeniu strán. Môžete si vybrať zo 7 základných rozmerov fotokníh a takisto môžeme vyhotoviť aj atypické rozmery. Maximálny rozmer fotoknihy po jej otvorení je 40x100cm.

Exkluzívne fotoknihy

Patentovaný spôsob výroby zaručuje, že po otvorení dvojstrana knihy vytvorí úplne rovnú plochu bez žiadneho prerušenia v strednej časti. Rohy fotoknihy môžu byť klasicky hranaté alebo zaoblené. Obal fotoknihy si môžete vybrať z 12-tich druhov talianskej kože alebo 26-tich druhov eko koží a rôznych art materiálov - vzorkovník koži a art materiálov Vám radi predvedieme na osobnom stretntí alebo zašleme link. Prednú časť obalu je možné vyhotoviť aj s individálnou fotografiou podľa Vášho výberu. Prípadne máme v ponuke veľmi žiadaný typ obalu - Vašu fotografiu nakašírovnú na plech. Individualizáciu obalu je možná aj slepotlačou, čo znamená, že Vám vyhotovíme obal v ktorom bude plasticky vtlačený text - Vaše meno alebo ornament ktorý si vyberiete. Pre náročných zákazníkov je možné fotoknihy pozlátiť alebo postriebriť. Ako obal fotoknihy si môžete zvoliť aj luxusné drevené kazety so zamatovým vnútrom, ktoré sa dokonale dopľňajú s fotoknihou. Všetky fotoknihy, obaly aj luxusné kazety sú vyhotovované ručne. Svojím kvalitným prevedením, spracovaním a dizajnom si získali profesionálnych fotografov v Čechách, Rakúsku, Nemecku, Maďarsku.

Ponúkame kompletné spracovanie - výrobu exkluzívnej fotoknihy. Ako zákazník nám bud pošlete už vyskladanú fotoknihu s grafikou ktorú si pripravíte alebo nám pošlete len fotografie a my Vám ich upravíme, vyretušujeme a pripravíme grafiku, ktorú si samozrejme pred vyhotovením fotoknihy prezriete a odsúhlasíte.Spracovanie fotoknihy a vzorník dezénov kože a povorchov Vám radi predvedieme pri osobnom sretnutí. V prípade záujmu pri svadobnej fotografii je možné dodať aj dve menšie fotoknihy pre rodičov.

Cena fotokníhy sa odvíja od jej veľkosti, rozsahu, typu kože a daľších požiadaviek.